פירוטכניקה באירועים – האם זה חוקי

אז, מה אומר החוק לגבי זיקוקין ופירוטכניקה באירועים? אנחנו רוצים לדבר על שמחה וששון, אבל אנחנו גם רוצים להזכיר שאירוע חייב להיחגג כמו שצריך ותחת פיקוח. בסופו של דבר, ישנם חוקים מתוך סיבות מסוימות, כולל סיבות בטיחותיות. בואו נדבר על זה.

מתכננים אירוע בקרוב ומחפשים אחר אטרקציות לאירועים, אולי אפילו פירוטכניקה מהממת ביופייה? ובכן, יש לנו כמה דברים להגיד בנושא. אבל יותר חשוב ממה שיש לנו להגיד בעניין, אתם צריכים לדעת שיש חוק בנושאים אלו. למעשה, ישנו חוקר הנוגע ספציפית לפירוטכניקה. אז, מה אומר החוק לגבי זיקוקים באירועים? אם אתם שוקלים להכניס לאירוע שלכם את המוטיב של פירוטכניקה, הנה מידע חשוב ביותר שאתם לא תרצו לפספס בנושא, או יותר מדויק להגיד – אסור לכם לפספס מבחינה חוקית בישראל.

 

דברים שחשוב לדעת לגבי פירוטכניקה והפעלת זיקוקים

על פי החוק בישראל, לא כל אדם רשאי להפעיל פירוטכניקה. רגע לפני שאתם מתעניינים ברכישת זיקוקים, האם אתם יודעים מה אומר החוק לגביהם? על פי החוק בישראל, זיקוקים שרוכשים בחנויות בצעצועים, אכן ניתן להפעיל ללא רישיון והסמכה מיוחדת.

יחד עם מה שציינו כאן למעלה, פירוטכניקה זה כבר סיפור אחר. אטרקציות לאירועים כוללות מפל שוקולד למכירה וזיקוקים, מכונות מזון ועוד. יחד עם זאת, עבור הפעלה של מכונת מזון אתם לא צריכים קורס ואתם גם לא צריכים רישיון מיוחד להפעלת המכונה. מתי כן תצטרכו להציג הסמכה שאתם מפעילים מוסמכים לאטרקציות לאירועים? הנה התשובה לפניכם:

 

קורס להפעלת פירוטכניקה וזיקוקים לאירועים

מתי כן תצטרכו לעבור קורס להפעלת זיקוקים? אם תרצו להיות מפעילי זיקוקים ופירוטכניקה, אתם תצטרכו לעבור הסמכה וקורס המועבר לכם על ידי משרד הגהות והבטיחות. חשוב לדעת, גם אם איתרתם מפעיל זיקוקים מוסמך, במקרים מסוימים לא יהיה די בכך.

במקרים מסוימים יהיה צורך לקבל את הליווי של חבלן משטרה, וזה יגיע עם מפעיל הזיקוקים למקום האירוע בכדי לבצע סיור בטיחות. רק לאחר שחבלן המשטרה יוודא מכל הכיוונים כי ניתן להפעיל זיקוקים בשטח המבוקש להפעלתם, יהיה אפשרי לקבל אישור להפעיל זיקוקי דינור.

 

פנו לחברת מאסטר סייל בעבור ייעוץ פירוטכניקה לאירועים

כדאי לדעת, אם אתם מחפשים אחר מפעילי זיקוקי דינור, אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברת מאסטר סייל, שמחזיקה בניסיון רב שנים בהפעלתם. חברת מאסטר סייל עוסקת בתחום של אטרקציות לאירועים, כולל זיקוקים ופירוטכניקה.

אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ נוסף בנושאים אלו, הצוות של מאסטר סייל יהיה גם זמין לפנייתכם. הצוות יגיע עם כל הניסיון הנדרש, עם פיקוח צמוד ועם רצון אמיתי להפוך את האירוע שלכם לחגיגת חייכם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות לייעוץ אצל צוות מאסטר סייל בנוגע לכל סוגייה ותהייה. בהצלחה ולא לשכוח להנות!

 

מופע זיקוקים

השארת תגובה